All Services

01

Bazı benler hayat boyu iyi huylu olurlarken, bazıları yaşamın bir döneminde olumsuz bir hale gelme ve maligniteye dönme potansiyeli taşımaktadırlar.

02

Kalıcı makyaj özellikle iş hayatı ya da ev ve aile sorumlulukları dolayısıyla kendine vakit ayırmakta zorluk çeken kadınlar arasında çok popüler bir uygulama.

03

İnatçı fazlalıkları yok etmek için geliştirilmiş yeni teknolojilerle bölgesel incelme artık mümkün. Kusursuz bir siluete kavuşmak için bu etkili sistemlerden destek alın.

04

Mezoterapi, cildin orta tabakasına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Saç Mezoterapisi, saçın ihtiyacı olan vitaminlerin, minarellerin, proteinlerin, vs. saçlı deri içine çok ince iğnelerle enjekte edilmesidir.

05

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.

06

Leke tedavisinin süresi, lekenin derinliğine ve ne kadar koyu renkli olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Lekenin derinliği de seansların süresini değiştirebilir.

07

Yaşlandığınızı en çok ele veren ve biyolojik yaşınıza savaş açmanıza neden olan cildinizi, yeni yıla başlamadan yenilemeye ne dersiniz?

08

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yöntemdir. Bu yüzden de bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.